Vitajte v našom eshope!

Hotline:

+421 905 753 983

Comac C130BS

Comac C130BS

(Hodnotenia 0 Review)

43 308,00 €

Najväčší, odolný a spoľahlivý podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou o pracovnom zábere 1,3 metra. Pracovný výkon 7800 m2 / hod. Stroj je vybavený štyrmi diskovými kefami s veľkosťou 345 mm s voliteľným prítlakom do 185 kg. Stroj má dlhú výdrž a vďaka svojej hmotnosti a saciemu výkonu dokáže upratovať aj tie najviac znečistené povrchy. Vďaka svojej odolnej konštrukcii a vysokému výkonu je možné s týmto strojom upratovať vonkajšie a veľmi frekventované priestory. Stroj má veľkú kapacitu batérií a preto má dlhú výdrž. Je veľmi žiadaný k upratovaniu veľkých priestranstiev a výrobných hál.

Viac detailov

Comac 26.50

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Najväčší odolný a spoľahlivý podlahový umývací stroj so sediacou obsluhou o pracovnom zábere 1,3 metra. Pracovný výkon 7800 m2 / hod. Stroj je vybavený štyrmi diskovými kefami s veľkosťou 345 mm s voliteľným prítlakom do 185 kg. Stroj má dlhú výdrž a vďaka svojej hmotnosti a saciemu výkonu dokáže upratovať aj tie najviac znečistené povrchy.

Vďaka svojej odolnej konštrukcii a vysokému výkonu je možné s týmto strojom upratovať vonkajšie a veľmi frekventované priestory. Stroj má veľkú kapacitu batérií a preto má dlhú výdrž. Je veľmi žiadaný k upratovaniu veľkých priestranstiev a výrobných hál.

Recenzia produktu


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Súvisiace produkty

Najlepšie hodnotené

Najpredávanejšie

Zaujímavé